Spania - Suedia 0-0 » Furia Roja s-a stins! Prima mare surpriză de la Euro

tags:suedia

Grupa Spaniei, cea mai echilibrată de la Euro. 3 formații se pot califica  în funcție de golaveraj - Eurosport
Grupa Spaniei, cea mai echilibrată de la Euro. 3 formații se pot califica în funcție de golaveraj - Eurosport

Azi, 3⃣ meciuri la... - Echipa națională de fotbal a României | Facebook

EURO 2020 | Slovacia - Spania 0-5, Suedia - Polonia 3-2. Ce meci a făcut  Suedia! Golul care a dus-o pe primul loc
EURO 2020 | Slovacia - Spania 0-5, Suedia - Polonia 3-2. Ce meci a făcut Suedia! Golul care a dus-o pe primul loc

Ciprian Tătărușanu, lider în topul salariilor jucătorilor echipei naționale  convocați pentru ”dubla” cu Suedia și Spania. Florin Andone, cel mai bine  plătit tricolor, absent - Fanatik.ro
Ciprian Tătărușanu, lider în topul salariilor jucătorilor echipei naționale convocați pentru ”dubla” cu Suedia și Spania. Florin Andone, cel mai bine plătit tricolor, absent - Fanatik.ro

EURO 2020: Prima supriza de la Campionatul European de fotbal. Cat s-a  terminat Spania - Suedia
EURO 2020: Prima supriza de la Campionatul European de fotbal. Cat s-a terminat Spania - Suedia

Le-a lipsit doar golul! :) Spania, incurcata de Suedia la primul meci de la  Euro! Ratari imense pentru Morata si Gerard Moreno! Aici ai tot ce s-a  intamplat in Spania 0-0 Suedia
Le-a lipsit doar golul! :) Spania, incurcata de Suedia la primul meci de la Euro! Ratari imense pentru Morata si Gerard Moreno! Aici ai tot ce s-a intamplat in Spania 0-0 Suedia

GRUPA E LIVE Euro 2020. Spania nu străluceşte, iar echipele calificate se  decid în ultima etapă | Observatornews.ro
GRUPA E LIVE Euro 2020. Spania nu străluceşte, iar echipele calificate se decid în ultima etapă | Observatornews.ro

Live Text Spania - Suedia, de la 22:00. „La Furia Roja” debutează la Euro

Fotbal - EURO 2020: Spania, ţinută în şah de Suedia, 0-0

Programul României în preliminariile EURO 2020 | Federația Română de Fotbal

Cine transmite meciurile România - Spania şi România - Suedia? Partidele în  următoarele zile
Cine transmite meciurile România - Spania şi România - Suedia? Partidele în următoarele zile

Euro2020 | Lider surpriză în grupa E, primul 0-0, primul roșu și gol  istoric în meciurile de astăzi - Eurosport
Euro2020 | Lider surpriză în grupa E, primul 0-0, primul roșu și gol istoric în meciurile de astăzi - Eurosport

We Love Sport Statistică RETROSPECTIVA NAȚIONALELOR 2020 (13): Spania, un  singur eșec, dar și 6-0 cu Germania; Slovenia, neînvinsă
We Love Sport Statistică RETROSPECTIVA NAȚIONALELOR 2020 (13): Spania, un singur eșec, dar și 6-0 cu Germania; Slovenia, neînvinsă

PRELIMINARII EURO 2020 | Suedia - Spania 1-1, ibericii s-au chinuit in  Suedia si au egalat in minutul 90+2. VIDEO REZUMATE | Sport.ro
PRELIMINARII EURO 2020 | Suedia - Spania 1-1, ibericii s-au chinuit in Suedia si au egalat in minutul 90+2. VIDEO REZUMATE | Sport.ro

România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat  ocazii monumentale în prelungiri
România - Spania 1-2, în preliminariile EURO 2020. Tricolorii au ratat ocazii monumentale în prelungiri

SUEDIA - SPANIA // Scenariul care ne dă fiori: egal de salon între Suedia  și Spania? Toate calculele
SUEDIA - SPANIA // Scenariul care ne dă fiori: egal de salon între Suedia și Spania? Toate calculele

Lotul României pentru partidele cu Suedia și Spania | Federația Română de  Fotbal
Lotul României pentru partidele cu Suedia și Spania | Federația Română de Fotbal

Preliminarii CM 2022 | Cristiano Ronaldo&co merg la barajul pentru  Campionatul Mondial după Portugalia - Serbia 1-2. ”Furia Roja”, succes  uriaș în ”finala” Spania - Suedia 1-0! Rezultatele zilei sunt AICI - Antena  Sport
Preliminarii CM 2022 | Cristiano Ronaldo&co merg la barajul pentru Campionatul Mondial după Portugalia - Serbia 1-2. ”Furia Roja”, succes uriaș în ”finala” Spania - Suedia 1-0! Rezultatele zilei sunt AICI - Antena Sport